We apologize for delays in orders and responses.

Stickers

Brak pęcherzyków powietrza
Wszystkie nasze naklejki wykonane są z grubego i trwałego winylu, który można przyklejać również na lekko zakrzywione powierzchnie (np. kubek, kask, samochód, rower lub jabłko) bez wkurzających pęcherzyków powietrza.
Nie pozostawiają śladów kleju
Specjalistyczna formuła kleju, którego używamy na naszych naklejkach gwarantuje ultra-mocną przyczepność do powierzchni z jednoczesną łatwością jej odklejenia bez pozostawienia jakichkolwiek śladów kleju.
Brak rys i zadrapań
Nasze naklejki w przeciwieństwie do taniej konkurencji pokryte są dodatkowo grubym winylowym laminatem UV, który chroni nadruk przed wycieraniem, porysowaniem lub blaknięciem z upływem czasu.
Wytrzymałe i wodoodporne
Nasze naklejki wykonane są z grubego i trwałego materiału winylowego odpornego na temperaturę od -50ºC do +90ºC, który dodatkowo pokryty jest laminatem UV, dla 100% ochrony przed deszczem, słońcem i blaknięciem.
Wydruk najwyższej jakości
Naklejki drukujemy w pełnym kolorze z rozdzielczością 1440 x 1440 dpi na najwyższej jakości materiałach, następnie je laminujemy i ultra-precyzyjnie wycinamy. Robimy wszystko, abyś był w 100% zadowolony.
Precyzyjnie wycięte
Nasza unikalna technologia wycinania naklejek pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Proces realizacji pozwala Ci współpracować z nami, aby Twoje naklejki wyglądały dokładnie tak, jak chcesz.
POLSKIENGLISH
EURGBPPLNUSD