With code SAVE15 all products 15% off. Promo ends
deenok.com |

Dla Firm

Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś odpowiedzialny za jej wizerunek na rynku i chciałbyś aby narzędzia, które wykorzystuje Twój zespół zawierały logo Twojej firmy bądź chwytliwe hasło reklamowe, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie szereg rozwiązań, które pomogą w promowaniu Twojej marki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie w celu omówienia Twoich potrzeb.

Poniżej znajdziesz przykład kilku znakomitych klientów, z którymi współpracujemy. Wybrali nas nie tylko z uwagi na doskonałą jakość naszych produktów czy błyskawiczny czas realizacji, ale także za doświadczenie i niestandardowe podejście do każdego projektu. Począwszy od Twojego pomysłu, aż do zakończenia procesu produkcji zapewniamy najwyższy poziom obsługi, abyś miał pewność że Twoje produkty będą idealne bez względu na rozmiar i zastosowanie.

Skontaktuj się z nami

cd project red store redbull mobile studio tęcza lorenz lajkonik linux polska nozbe imagazine.pl

Dla Artystów

Dajemy Ci dostęp do szerokiej gamy najwyższej jakości produktów, które tylko czekają na Twoje projekty czyniąc je jeszcze bardziej niesamowitymi. Koordynujemy wszystko od druku i wysyłki, aż do obsługi klienta, co daje Ci więcej czasu, aby skoncentrować się na tworzeniu nowych projektów. Zgodnie z poniższą tabelką od każdej sprzedanej rzeczy zostanie Ci wypłacona prowizja w wysokości 10% ceny końcowej produktu.

Produkty

rozdzielczość pliku Twój zysk
Obudowy HardCase & ToughCase 1800 × 3000 px 9,90 zł do 12,90 zł
Skórki na telefony 1400 × 2600 px 5,50 zł do 7,50 zł
Skórki na karty bankomatowe / upominkowe 2200 × 1400 px 2,10 zł do 3,10 zł
Skórki iPad 2800 × 3600 px 7,90 zł do 9,90 zł
Skórki MacBook / PC Laptop 4600 × 3200 px 9,90 zł
Laminowane naklejki 1200 × 1200 px 0,30 zł do 4,80 zł
Kubki 3000 × 1200 px 3,90 zł
Podkładki pod myszkę 2200 × 1800 px 2,90 zł

Dołącz do naszej społeczności

Naszą misją jest dotarcie ze sztuką do jak największej ilości osób. Wspieramy artystów z całego świata tworząc miejsce, w którym mogą udostępniać swoje prace oraz na tym zarabiać. Dzięki nam możesz dać wyraz swojej twórczości i dotrzeć do osób, które są jej spragnione. Jeśli właśnie tego chcesz czekamy na Ciebie, dołącz do nas. Stwórzmy razem coś niepowtarzalnego.

Przesyłasz nam swoje prace

Wybierz i prześlij nam swoje najlepsze prace, link do swojego portfolio lub po prostu narysuj coś ładnego.

My tworzymy z nich produkty

Twoje grafiki odpowiednio dostosujemy do naszych potrzeb i utworzymy z nich produkty, które będziesz sprzedawał za pośrednictwem naszej platformy.

Akceptujesz swoje portfolio

Po utworzeniu produktów przesyłamy Ci do akceptacji link do Twojego portfolio, na którym będą widoczne Twoje produkty.

Rozsiadasz się wygodnie

Drukujemy, pakujemy i wysyłamy Twoje produkty, a Ty zgarniasz tylko prowizję i robisz to co kochasz najbardziej. Tworzysz nowe projekty.

Monitoruj swoje zarobki

Jeśli jeden z produktów z Twoją grafiką zostaje zakupiony, to go produkujemy, pakujemy i wysyłamy do klienta. Twoje zarobki zostaną Ci wypłacone 1-ego dnia każdego miesiąca przez Paypal lub na rachunek bankowy - z 30 dniowym okresem karencji od daty sprzedaży, który dotyczy prawa zwrotu zakupionego produktu. Np: jeśli sprzedajesz coś 10-ego stycznia, to prawo zwrotu mija 10-ego lutego, a więc zapłatę otrzymasz 1-ego marca.

Kontrolujesz prawa do swoich prac

To co Twoje, należy do Ciebie! Po przesłaniu nam grafiki, to Ty kontrolujesz cały czas do niej prawa. Od Ciebie zależy na jakich produktach chcesz umieścić swoje prace, na jaki okres i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Proste.

Wymagania dotyczące grafiki

W tabeli powyżej znajdziesz minimalne wymagania dotyczące grafiki, aby mogły się one znaleźć na naszych produktach. Aby osiągnąć dokładnie poniższe wymiary, możliwe że będziesz musiał przyciąć oryginalny plik, który masz w wysokiej rozdzielczości. Nie należy jednak zwiększyć rozdzielczości plików w programie służącym do edycji zdjęć, ponieważ będzie to miało duży wpływ na jakość produktów.

POLSKIENGLISH
EURGBPPLNUSD