With code SAVE10 all products 10% off. Promo ends
deenok.com |
deenok skins

Tworzymy najwyższej jakości skórki, które nie tylko odświeżą wygląd twojego urządzenia, ale dodadzą mu również tekstury i lepszej przyczepności. Słyszałeś o 3M, prawda? Produkują najlepszą folię na świecie, w rezultacie czego nasze skórki są ultra trwałe, wodoodporne, a także mają opatentowany klej.

Materiał najwyższej jakości

Do produkcji naszych skórek używamy tylko najwyższej jakości, opatentowanej folii firmy 3M. Folia posiada mikrokanaliki, które ułatwiają jej przyklejanie bez pozostawienia pęcherzyków powietrza.

Łatwo ją nakleisz... łatwo zdejmiesz

Inteligentna formuła folii 3M z technologią ControlTac™ pozwala na łatwe dopasowanie jej do oklejanej powierzchni oraz umożliwia bezproblemowe odklejenie bez pozostawienia jakichkolwiek śladów.

Zero zadrapań

Nasze skórki dodadzą również tekstury i lepszej przyczepności, a także ochronią przed odciskami palców, zadrapaniami czy porysowaniem, które mogę powstać podczas codziennego użytkowania.

Kup teraz

deenok cases

Wytrzymała obudowa z poliwęglanu doskonale ochroni Twój cenny telefon przed uderzeniami, otarciami a nawet zniszczeniem. Obudowa jest niezwykle wytrzymała i kompatybilna z innymi akcesoriami.

Doskonała ochrona

Obudowy mają na celu ochronę Twojego telefonu przed uderzeniami, otarciami a nawet zniszczeniem. Obudowa jest idealnie dopasowana, a zakłada się ją "zatrzaskując" na telefonie dla zapewnienia maksymalnej ochrony.

Niesamowite kolory i ostrość

Najwyższej jakości materiały jakich używamy w połączeniu ze specjalnymi tuszami ArTainium™ zapewniają najbogatsze i najbardziej żywe kolory oraz głęboką i ostrą czerń dając fotorealistyczną jakość nadruku.

Ekstremalnie trwałe

W przeciwieństwie do taniej konkurencji nasze obudowy pokryte są najwyższej klasy powłoką, która chroni nadruk przed wycieraniem, żółknięciem i blaknięciem z upływem nawet bardzo długiego czasu użytkowania.

Kup teraz

deenok stickers

Wytrzymałe i wodoodporne naklejki z laminatem UV, który chroni przed zarysowaniami, deszczem i słońcem. Zamów sample i przekonaj się, dlaczego nasze naklejki dają czadu!

Wydruk najwyższej jakości

Naklejki drukujemy w pełnym kolorze z rozdzielczością 1440 x 1440 dpi na najwyższej jakości materiałach, następnie je laminujemy i ultra-precyzyjnie wycinamy. Robimy wszystko, abyś był w 100% zadowolony.

Wytrzymałe i wodoodporne

Nasze naklejki wykonane są z grubego i trwałego materiału winylowego odpornego na temperaturę od -50ºC do +90ºC, który dodatkowo pokryty jest matowym laminatem, dla 100% ochrony przed deszczem, słońcem, blaknięciem i porysowaniem.

Kup teraz

POLSKIENGLISH
EURGBPPLNUSD