With code SAVE15 all products 15% off. Promo ends
deenok.com |

Realizacja zamówień

Czas produkcji

Robimy wszystko, aby wyprodukowane przez nas towary trafiły do Ciebie jak najszybciej. Ponieważ wszystko produkujemy konkretnie pod Twoje zamówienie, musisz się liczyć, że czas realizacji w skrajnych przypadkach może się nieco wydłużyć. W przypadku chęci zamówienia większej ilości skontaktuj się z nami wcześniej w celu ustalenia terminu i czasu realizacji.

2-3
dni robocze

Obudowy HardCase & ToughCase

Aby wykonać obudowę, najpierw musimy przygotować projekt w programie Adobe Illustrator. Później drukujemy go na sześciokolorowej drukarce fotograficznej przy użyciu atramentów ArTainium™ dla odwzorowania najlepszych kolorów i głębokich czerni. Gotowy projekt po wydrukowaniu na specjalnej kliszy schnie w specjalnej komorze w temp. 60°C przez conajmniej 6h. Dopiero po wykonaniu wszystkich tych czynności wypalamy dla Ciebie obudowę.

2-3
dni robocze

Skórki graficzne

Wszystkie nasze skórki drukujemy na najlepszej na świecie folii firmy 3M przy użyciu drukarki za 195k, która wyposażona jest w dwie najnowsze, piezoelektryczne głowice drukujące, które drukują z fotorealistyczną rozdzielczością 1440 x 1440 dpi. Dla utrwalenia jakości, wydruk schnie przez 24h, a następnie skórka jest laminowana najlepszym na rynku matowym lub błyszczącym laminatem 3M i ultra-precyzyjnie wycinana na ploterze stołowym za 46k.

1-2
dni robocze

Skórki strukturalne

Do produkcji wszystkich naszych skórek strukturalnych używamy tylko i wyłącznie najlepszej na świecie folii firmy 3M. Po Twoim zakupie wybieramy belkę folii z kolorem skórki który kupiłeś, zakładamy ją na ploter i ultra-precyzyjnie wycinamy. Tylko przy użyciu najlepszych na rynku folii i plotera za 46k masz pewność, że dostaniesz ultra-wytrzymałą skórkę dopasowaną co do 0.06 mm do Twojego urządzenia.

2-4
dni robocze

Laminowane naklejki

Tak samo jak w przypadku skórek graficznych naklejki drukujemy z najwyższą rozdzielczością 1440 x 1440 dpi. Dla zachowania trwałości wydruk schnie przez 24h, następnie naklejki są laminowane matowym lub błyszczącym laminatem, aby były odporne na każde warunki atmosferyczne, zadrapania i blaknięcie. W ostatnim etapie produkcji są one ultra-precyzyjnie wycinane przy użyciu plotera za 28k. Właśnie dlatego nasze naklejki dają czadu!

2-3
dni robocze

Kubki i podkładki pod myszkę

Akcesoria wykonujemy w technologii sublimacji i są one produkowane pod Twoje zamówienie. Aby sprostać wymaganiom i zapewnić najwyższą jakość do ich wydruku używamy czterokolorowej drukarki sublimacyjnej i bardzo drogich tonerów Sublisplash®. Po upływie 6h i dokładnym wyschnięciu wydruków są one wgrzewane w wysokiej temperaturze na kubek, a za pomocą prasy termicznej w podkładkę.

Różnice w kolorach

Jeśli otrzymałeś produkt i kolory różnią się od tych wyświetlanych na ekranie, to jest to spowodowane tym, że Twój monitor/ekran wyświetla kolory w przestrzeni barw RGB, natomiast paletą kolorystyczną wykorzystywaną do ich druku jest paleta CMYK. Najprościej mówiąc, ekran świeci w RGB, a druk jest w CMYKu i jest fizycznie wykonany na określonym nośniku np. folii i nigdy nie będzie identyczny. Więcej informacji na temat różnicy w kolorach znajdziesz tutaj.

POLSKIENGLISH
EURGBPPLNUSD