We apologize for delays in orders and responses.

Transparent Skins

Wybierz urządzenie

Xiaomi

OnePlus

Huawei

The device you're looking for is not currently in our portfolio.

Najlepszy materiał na świecie
Wszystkie nasze skórki wykonujemy z najlepszej na świecie folii firmy 3M. Dokładnie ten sam materiał stosowany jest np. na samochodach, autobusach miejskich, a nawet na promach kosmicznych.
Zero rys i zadrapań
Jeśli nie chcesz rys ani zadrapań na powierzchni swojego telefonu przyklej naszą transparentną skórkę. Uzyskasz odporność na zarysowania przedmiotami codziennego użytku, takimi jak klucze czy monety.
Precyzyjnie dopasowane
Stworzenie tak precyzyjnych szablonów skórek wymaga cierpliwości, wytrwałości i wykonania mnóstwa prototypów. Tworzymy je na podstawie prawdziwych urządzeń, a następnie rygorystycznie je testujemy pod kątem idealnego dopasowania.
Bez odcisków palców
Masz nowy, fantastyczny i błyszczący telefon ze szkłem? Wkrótce zdasz sobie sprawę, że to magnes na odciski palców i tłuste smugi. Na szczęście nasze skórki nie są, więc możesz się pożegnać z odciskami i tłustymi plamami.
Ultra-cienkie i lekkie
Skórki transparentne mają mniej niż 0,23 mm grubości (lub jeśli wolisz, dwadzieścia-trzy setne milimetra), co czyni je super cienkimi i ultra lekkimi, a mimo to zapewniają ekstremalną ochroną twojego urządzenia.
Dostęp do portów i przycisków
Zwracamy szczególną uwagę, aby wszystkie przyciski były w pełni dostępne, a porty miały wystarczające otwory. Dzięki temu są łatwo dostępne i kompatybilne ze słuchawkami i kablami do ładowania.
POLSKIENGLISH
EURGBPPLNUSD