COVID-19 · We are currently running at full capacity with no delays.
deenok.com |

Realizacja zamówień

Najczęściej zadawane pytania związane z czasem produkcji i wysyłką zamówień.

Skąd wysyłane jest moje zamówienie?

Wszystko produkujemy i wysyłamy z Polski, dlatego nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty jak cło i podatek. Zamawiając od nas, masz pewność że nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów przy odbiorze swojego zamówienia. W trosce o bezpieczeństwo i szybkość dostarczania przesyłek, zamówienia wysyłamy aktualnie tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Twoja przesyłka jest zawsze zarejestrowana i ubezpieczona na pełną kwotę™ zakupu.

Jak produkujecie zamówienia?

Robimy wszystko, aby wyprodukowane przez nas towary trafiły do Ciebie jak najszybciej. Ponieważ wszystko produkujemy konkretnie pod Twoje zamówienie, musisz się liczyć, że czas realizacji w skrajnych przypadkach może się nieco wydłużyć. W przypadku chęci zamówienia większej ilości skontaktuj się z nami wcześniej w celu ustalenia terminu i czasu realizacji.

2-3
dni robocze

Obudowy HardCase & ToughCase

Aby wykonać obudowę, najpierw musimy przygotować projekt w programie Adobe Illustrator. Później drukujemy go na sześciokolorowej drukarce fotograficznej przy użyciu atramentów ArTainium™ dla odwzorowania najlepszych kolorów i głębokich czerni. Gotowy projekt po wydrukowaniu na specjalnej kliszy schnie w specjalnej komorze w temp. 60°C przez conajmniej 6h. Dopiero po wykonaniu wszystkich tych czynności wypalamy dla Ciebie obudowę.

2-3
dni robocze

Skórki graficzne

Wszystkie nasze skórki drukujemy na najlepszej na świecie folii firmy 3M przy użyciu drukarki za 195k, która wyposażona jest w dwie najnowsze, piezoelektryczne głowice drukujące, które drukują z fotorealistyczną rozdzielczością 1440 x 1440 dpi. Dla utrwalenia jakości, wydruk schnie przez 24h a następnie skórka jest laminowana najlepszym na rynku matowym laminatem 3M i ultra-precyzyjnie wycinana na ploterze stołowym za 46k.

1-2
dni robocze

Skórki strukturalne

Do produkcji wszystkich naszych skórek strukturalnych używamy tylko i wyłącznie najlepszej na świecie folii firmy 3M. Po Twoim zakupie wybieramy belkę folii z kolorem skórki który kupiłeś, zakładamy ją na ploter i ultra-precyzyjnie wycinamy. Tylko przy użyciu najlepszych na rynku folii i plotera za 46k masz pewność, że dostaniesz ultra-wytrzymałą skórkę dopasowaną co do 0.06 mm do Twojego urządzenia.

3-4
dni robocze

Laminowane naklejki

Tak samo jak w przypadku skórek graficznych naklejki drukujemy z najwyższą rozdzielczością 1440 x 1440 dpi. Dla zachowania trwałości wydruk schnie przez 24h, następnie naklejki są laminowane matowym laminatem aby były odporne na każde warunki atmosferyczne, zadrapania i blaknięcie. W ostatnim etapie produkcji są one ultra-precyzyjnie wycinane przy użyciu plotera za 28k. Właśnie dlatego nasze naklejki dają czadu!

2-3
dni robocze

Kubki i podkładki pod myszkę

Akcesoria wykonujemy w technologii sublimacji i są one produkowane pod Twoje zamówienie. Aby sprostać wymaganiom i zapewnić najwyższą jakość do ich wydruku używamy czterokolorowej drukarki sublimacyjnej i bardzo drogich tonerów Sublisplash®. Po upływie 6h i dokładnym wyschnięciu wydruków są one wgrzewane w wysokiej temperaturze na kubek, a za pomocą prasy termicznej w podkładkę.

Różnice w kolorach?

Jeśli otrzymałeś produkt i kolory różnią się od tych wyświetlanych na ekranie, to jest to spowodowane tym, że Twój monitor/ekran wyświetla kolory w przestrzeni barw RGB, natomiast paletą kolorystyczną wykorzystywaną do ich druku jest paleta CMYK. Najprościej mówiąc, ekran świeci w RGB, a druk jest w CMYKu i jest fizycznie wykonany na określonym nośniku np. folii i nigdy nie będzie identyczny. Więcej informacji na temat różnicy w kolorach znajdziesz tutaj.

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Nie. Ponieważ siedzibę naszej firmy mamy w Olsztynie (warmińsko-mazurskie), a 96% zamówień mamy spoza naszego regionu, więc na pewno nie będzie Ci się opłacało do nas przyjechać. Najtańsza opcja wysyłki u nas to kurier DPD za 7 zł który dostarczy Ci przesyłkę pod drzwi w 1 dzień roboczy, a litr paliwa w przybliżeniu to 5.50 zł na którym nigdzie nie dojedziesz. Możesz też wybrać list polecony priorytetowy za 9 zł i poczekać na listonosza trochę dłużej.

Czy wyślecie za pobraniem?

Nie. Bo jeśli wybrałbyś paczkę pocztową priorytetową pobraniową za 19 zł (zgodnie z aktualnym cennikiem poczty polskiej) i nie odebrałbyś później tej paczki, to my zapłacimy te 19 zł i kolejne 19 zł za jej zwrot, niepodjęcie w terminie lub nieprawidłowy czy niepełny adres. W takiej sytuacji jesteśmy stratni 38 zł za wysyłki w obie strony. W związku z tym, nie mamy umowy z żadnym przewoźnikiem na wysyłki pobraniowe.

Nie otrzymałem swojego zamówienia, co mam zrobić?

Spokojnie, nie ma powodu do obaw. Opóźnienia w dostawie nie przekraczają zazwyczaj 1-3 dni roboczych. Jeśli przesyłka nie dotrze do Ciebie po 7 dniach roboczych od momentu otrzymania wiadomości o zmianie statusu na „zamówienie wysłane” i kurier nie zostawi w skrzynce awizo, to sprawdź po numerze nadania gdzie znajduje się aktualnie Twoja paczka (bo może jest u Twojego ulubionego sąsiada).

Możesz również zadzwonić na infolinię DPD podając swój numer nadania 0000********W (otrzymujesz go w mailu od DPD), wówczas miła Pani lub Pan skontaktują Cię bezpośrednio z kurierem doręczającym Twoją przesyłkę. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas lub zadzwoń bo może wkradł się jakiś błąd który uniemożliwia zlokalizowanie lub doręczenie Twojego zamówienia.

POLSKIENGLISH
EURGBPPLNUSD